O nas

CARPATHIA CONSULTING GROUP istnieje od 2009 roku. Natomiast doświadczenia w pozyskiwaniu środków właściciela firmy Piotra Fularza (i sporej części zespołu CCG) sięgają jeszcze 2003 roku. CARPATHIA CONSULTING GROUP specjalizuje się WYŁĄCZNIE w pozyskiwaniu dotacji UE dla sektora MSP na przedsięwzięcia inwestycyjne. Nie skupiamy się na żadnych innych usługach – stricte zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji na projekty inwestycyjne dla MSP. Dla stałych Klientów w zakresie uzupełnienia oferty podejmujemy projekty związane ze wsparciem działalności eksportowej.

O nas
O nas

Zaplecze CCG:

 

Kluczowe parametry funkcjonowania CCG i świadczonych usług:

 

W jaki sposób uzyskujemy 82% skuteczności:

 

O CCG świadczą Klienci:

 

Struktura tematyczna projektów pozyskanych przez CCG:

 

W zakresie obsługiwanych Klientów w perspektywie 2014-2020 skupialiśmy się głównie na Klientach z Podkarpacia, jednak również w obsłudze mieliśmy część firm spoza Naszego matecznika:

 

W perspektywie finansowej na lata 2021-2027 zasięg usług został poszerzony i w większym stopniu skupiamy się na usługach dla Klientów z Małopolski, Świętokrzyskiego i Lubelszczyzny. Przejawem tego jest m.in. uruchomienia oddziału CCG w Krakowie w 2023 roku.

W zakresie pozyskiwania środków skupiamy się na projektach centralnych, gdzie proces rozpatrywania odbywa się w instytucjach centralnych (PARP, BGK, NCBiR). Wynika to z faktu, iż poziom trudności w tych instytucjach jest wysoki, natomiast skupiamy się na rzetelnej pracy, co skutkuje wysokimi parametrami w zakresie efektywności.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość - otrzymasz rzetelną informację zwrotną dotyczącą szans dotacyjnych na planowaną inwestycję.
WYŚLIJ
Wymagane pola nie zostały wypełnione.
Wiadomość została wysłana!
Zamknij
Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj Zaakceptuj